Život na zahradě 2015

 

25.9. - 27.9.2015

 

Dovolujeme si Vás pozvat na 12. ročník prodejní a kontraktační výstavy ŽIVOT NA ZAHRADĚ, která se uskuteční 25. – 27. 9. 2015 na Výstavišti Černá louka v Ostravě. Akci pořádáme ve spolupráci s Českým zahrádkářským svazem a Českým svazem včelařů. Součástí výstavy jsou zahradnické trhy, kde najdete širokou nabídku zahradnictví z celého Moravskoslezského kraje.

 

 

Souběžně proběhne další ročník výstavy ZDRAVÍ a DUŠE, která každoročně přivítá 150 vystavovatelů z oblasti zdravého životního stylu, ekologie, alternativní medicíny a feng-shui. Máte tak možnost navštívit 2 výstavy na jednu vstupenku!

 

Výstavní hala NA1 bude místem Českého zahrádkářského svazu. Představí své nejnovější výpěstky ovoce, zeleniny, rostlin, květin, stromků, sukulentů aj. Vše jistě vhodně doplní aranžmá z živých i sušených květin, zahradní keramika, zavařeniny a ochutnávky různých pokrmů ze zahradních výpěstků. Pro děti bude připravena Mezinárodní soutěž dětí v zahradnických dovednostech. Pro návštěvníky budou otevřeny poradny na různá zajímavá témata a v letošním roce nebude chybět prodej a ochutnávka vína a burčáků z Jižní Moravy.

 

Výstavní hala A2 bude patřit Českému svazu včelařů, kde vystavovatelé a prodejci včelaři nabídnou své produkty a služby. Pro širokou laickou i odbornou veřejnost budou připraveny také poradny, různé soutěže, ochutnávky, tematické semináře a konference.

Venkovní plochy a výstavní hala A1 bude věnována novinkám komerčních firem z oblasti zahrady. Můžete se těšit také na dušičkové vazby, které nebudou chybět, zahradní mechanizaci, prodej bylinek, stromků, keřů, zahradní nábytek i mnoho jiného.

 

Současně bude na výstavě vyhlášena Regionální potravina Moravskoslezského kraje. Návštěvníci si mohou na jejich stánku ochutnat a zakoupit vítězné vzorky.

 

Výstavní katalog   Seznam vystavovatelů   Závěrečná zpráva