Život na zahradě

21.9.2018 - 23.9.2018

10:00-18:00 (23.9. jen do 16:00)

 

 

 

 

15. ročník výstavy nejen pro zahrádkáře a včelaře.

 

Vážení návštěvníci a obchodní přátelé,

dovoluji si Vás pozvat na 15. ročník prodejní a kontraktační výstavy ŽIVOT NA ZAHRADĚ, která se uskuteční 21. – 23. 9. 2018 na Výstavišti Černá louka v Ostravě. Akci pořádáme ve spolupráci s Českým zahrádkářským svazem a Českým svazem včelařů. Záštitu nad akcí převzal hejtman Moravskoslezského kraje prof. Ing. Ivo Vondrák, CSc. a město Ostrava.
 

Souběžně proběhne další ročník výstavy ZDRAVÍ a DUŠE, která každoročně přivítá více než 100 vystavovatelů z oblasti zdravého životního stylu, ekologie, alternativní medicíny a Fng-Shui. Další novinkou je BIO BEAUTY, která se tématicky perfektně hodí. Představí se zde prodejci bio kosmetiky, přírodních olejů a esencí, raw produktů, doplňků zdravé výživy aj.        

Máte tak možnost navštívit 3 výstavy na jednu vstupenku!
 

Na co se můžete těšit?

Život na zahradě otevře podzimní brány výstaviště již po patnácté. Venkovní plochy a vstupní hala bude patřit vystavovatelům a prodejcům z oblasti zahrady. Nebudou chybět květiny, rostliny, sazenice, bylinky, stromky, nářadí pro kutily, zahradní nábytek, med, medovina, produkty a služby z oblasti včelařství, vybavení pro včelaře a mnoho jiného.

Výstavní hala NA1 bude místem Českého zahrádkářského svazu a Českého svazu včelařů. Zahrádkáři Moravskoslezského kraje představí své nejnovější výpěstky ovoce, zeleniny, rostlin, květin, stromků, sukulentů, kaktusů, bonsají aj. U včelařů se můžete těšit na ochutnávky a prodej medu, medoviny, medové kosmetiky, medometů i vybavení pro včelaře. Vše jistě vhodně doplní aranžmá z živých i sušených květin, zahradní keramika, prodej i ochutnávky ovoce a zeleniny a doprovodný program na podiu.
 

Pro žáky základních škol připravujeme Mezinárodní soutěž dětí v zahradnických dovednostech ve spolupráci se Střední zahradnickou školou Ostrava, p.o., poznávací soutěže, ukázky úlů i nové projekty pro školní mládež. Pro širokou laickou i odbornou veřejnost budou připraveny poradny, různé soutěže, ochutnávky, tematické semináře a konference. Nebude chybět Medová kavárna nebo Soutěž o Nejkrásnější perník Život na zahradě 2018.
 

Přijměte proto pozvání na výstavy, přijďte načerpat inspiraci a informace, které Vás zajímají.
 

Na setkání s Vámi na výstavě se těší


 

 

Zuzana Boháčová
manažerka výstavy

 

 

 

Mediální partneři