Život na zahradě

21.9.2018 - 23.9.2018

10:00-18:00 (23.9. jen do 16:00)

 

 

 

Vážení návštěvníci a obchodní přátelé,
 

dovoluji si Vás pozvat na 15. ročník prodejní a kontraktační výstavy ŽIVOT NA ZAHRADĚ, která se uskuteční 21. – 23. 9. 2018 na Výstavišti Černá louka v Ostravě.

 

Akci pořádáme ve spolupráci s Českým zahrádkářským svazem a Českým svazem včelařů. Záštitu nad akcí převzal hejtman Moravskoslezského kraje prof. Ing. Ivo Vondrák, CSc. a město Ostrava.


 

Souběžně proběhne další ročník výstavy ZDRAVÍ a DUŠE, která každoročně přivítá více než 100 vystavovatelů z oblasti zdravého životního stylu, ekologie, alternativní medicíny a Feng-Shui.

 

Nebude chybět veletrh BIO BEAUTY, který se tématicky perfektně hodí k oběma akcím. Představí se prodejci bio kosmetiky, přírodních olejů a esencí, raw produktů, doplňků zdravé výživy, farmářských produktů a mnoho novinek pro zdraví.    

Máte tak možnost navštívit 3 výstavy na jednu vstupenku!
 

 

Na co se můžete těšit?

 

Život na zahradě otevře podzimní brány výstaviště již po patnácté. Venkovní plochy a vstupní hala bude patřit vystavovatelům a prodejcům z oblasti zahrady. Přijďte si nakoupit květiny, rostliny, sazenice, bylinky, stromky, nářadí pro kutily, zahradní nábytek, med, medovina, produkty a služby z oblasti včelařství, vybavení pro včelaře a mnoho jiného.

 

Výstavní hala NA1 bude místem Českého zahrádkářského svazu a Českého svazu včelařů. Zahrádkáři Moravskoslezského kraje představí své nejnovější výpěstky ovoce, zeleniny, rostlin, květin, stromků, sukulentů, kaktusů, bonsají a mnoho jiného. U včelařů se můžete těšit na ochutnávky a prodej medu, medoviny, medové kosmetiky, medometů i vybavení pro včelaře. Vše jistě vhodně doplní aranžmá z živých i sušených květin, zahradní keramika, prodej i ochutnávky ovoce a zeleniny a doprovodný program na pódiu.

 

Pro žáky základních škol připravujeme Mezinárodní soutěž dětí v zahradnických dovednostech ve spolupráci se Střední zahradnickou školou Ostrava, p.o., poznávací soutěže, ukázky úlů i nové projekty pro školní mládež. Pro širokou laickou i odbornou veřejnost budou připraveny poradny, různé soutěže, ochutnávky, tematické semináře a konference.

 

Nebude chybět Medová kavárna nebo Soutěž o Nejkrásnější perník Život na zahradě 2018.
 

Přijměte proto pozvání na výstavy, přijďte načerpat inspiraci a informace, které Vás zajímají.
 

Na setkání s Vámi na výstavě se těší


 

 

Zuzana Boháčová
manažerka výstavy

 

 

Kontakt

Zuzana Boháčová, Tel: 596 167 122, 602 593 447, zuzana.bohacova@cerna-louka.cz

 

 

 

Vstupné

 100 Kčdospělí
 60 Kčděti, studenti, důchodci, držitelé TP, ZTP a ZTP/P průkazů
 20 Kčhromadný vstup pro školy (minimálně 20 osob) 
  platí VIP karta 2018
 

 

 

Předprodej vstupenek více zde 

 

 

Mediální partneři

 

            

 

 

 

Partneři

 

 

 

Fotogalerie Život na zahradě 2017