Život bez bariér 2016

 

 

14.10.2016 - 16.10.2016

 

Chcete se dozvědět jak se dá aktivně trávit důchodový věk? Jak usnadnit a zpříjemnit seniorům život? Jak pomoci handicapovaným vést plnohodnotný život? Jaké změny a úpravy vyžaduje zdravotní omezení? A také jaké jsou novinky na trhu s pomůckami pro zdravotně znevýhodněné osoby? Odpovědi na tyto a další otázky najdete na výstavě Život bez bariér, zaměřené na seniory a osoby s handicapem.

 

 

Cílem výstavy je pomoci lidem s různými druhy handicapů, a to jak zdravotními, tak společenskými a přispět tak ke zlepšení života, integrace do společnosti ve všech sférách jejich činnosti. Pátý ročník výstavy Život bez bariér se koná ve dnech 14. – 16. října 2016 na Výstavišti Černá louka Ostrava. Výstava bude probíhat s výstavou s názvem SPORT, naší myšlenkou je tyto dvě výstavy spojit a ukázat tak, že sport patří i do běžného života handicapovaných a seniorů.

 

Pomoct nadějným handicapovaným, kteří chtějí sportovat můžete i Vy! Zakoupením vstupenky přispějete 1 Kč Nadačnímu fondu EMIL. Přijďte a udělejte dobrou věc! Nadační fond EMIL si pro nás připravil zajímavý doprovodný program, do kterého se můžete zapojit i Vy. Na výstavě najdete pestrou nabídku firem poskytujících sociální a asistenční služby, úpravy bydlení, vozidel, možnosti trávení volného času a cestování, širokou škálu ortopedických pomůcek, vozíčků a chodítek.

 

Reportáž o výstavě Život bez bariér v Událostech v regionech!

O tom, že výstavy tohoto typu mají smysl, svědčí i tato reportáž, kterou jste mohli vidět v Událostech v regionech. Že jste ji nestihli? Nevadí, podívat se můžete nyní v archivu České televize (začíná od 12:24). Reportáž zde: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10122978233-udalosti-v-regionech-ostrava/415231100031016-udalosti-v-regionech

 

Seznam vystavovatelů   Výstavní katalog