Život bez bariér

4. - 6. 10. 2019

 

Festival nejen pro všechny s handicapem

Jak aktivně strávit důchodový věk? Jaké jsou novinky na trhu s pomůckami pro zdravotně znevýhodněné osoby? Jaké změny a úpravy vyžaduje zdravotní omezení? Potřebujete poradit s úpravou bytu? S výběrem kompenzačních pomůcek, vozíčků nebo úpravou vozidla?

Festival ŽIVOT BEZ BARIÉR se zaměří na osoby se zdravotním znevýhodněním, osoby tělesně postižené, seniory, děti a také na nejrůznější dnes běžné diagnózy, např. celiakie, obezita, cukrovka.

Patronem festivalu se stal MARTIN ZACH – muž roku 2009, sportovec, moderátor.

Cílem festivalu je pomoci lidem s různými druhy handicapů, a to jak zdravotními, tak společenskými a přispět tak ke zlepšení života a integrace do společnosti ve všech sférách jejich činnosti.
Na festivalu najdete pestrou nabídku firem poskytujících sociální a asistenční služby, úpravy vozidel, úpravy bydlení, možnosti trávení volného času a cestování, protetické, ortopedické a kompenzační pomůcky, nejrůznější elektrické invalidní vozíky, skútry a mnoho dalšího.
Představí se řada sdružení, nadačních fondů a neziskových organizací, které nabídnou nejrůznější produkty a služby. Na programu budou přednášky významných lékařů, workshopy, poradny, módní přehlídka funkčního prádla pro handicapované, tvořivé dílny.
Jedeme v tom společně…

 

Sledujte nás na Facebooku

 

OTEVÍRACÍ DOBA

Pátek         9.00 - 17.00

Sobota       9.00 - 17.00

Neděle       9.00 - 16.00


VSTUPNÉ
100 Kč dospělí
  50 Kč děti (nad 6 let včetně), studenti (s platným studentským průkazem), důchodci (nad 63 let včetně), držitelé TP, ZTP a ZTP/P průkazů
  25 Kč hromadný vstup pro školy (minimálně 20 osob) - prodej pouze na místě ve dnech konání akce

 

 

ZDARMA

Děti do 5 let včetně, doprovod ZTP/P
Platí VIP karta 2019

 

KONTAKT

Manažerka akce: Denisa Ježková, denisa.jezkova@cerna-louka.cz, +420 724 184 439

Marketing akce: Katrin Adamová, katrin.adamova@cerna-louka.cz, +420 723 982 003

 

 

Partneři akce: