ZDRAVÍ & DUŠE

27. 9. - 29. 9. 2019

10:00-18:00 (29.9. jen do 16:00)

 

 

 

ZDRAVÍ  ALTERNATIVA   ESOTERIKA   BIO

 

 

Veletrh ZDRAVÍ&DUŠE není klasickým veletrhem, jsou to především tři dny doslova nabité programem, ve kterém každoročně vystupuje celá řada uznávaných osobností. Základem akce je propojení feng-shui, alternatiní medicíny, zdravého životního stylu a esoteriky. Hlavní myšlenkou je uspokojit všechny, kteří dbají o své zdraví, chtějí se dozvědět něco o sobě a rozvoji své osobnosti, načerpat nové poznatky z oblasti zdravé výživy a společenské odpovědnosti, nebo nahlédnout do sfér mimo každodenní realitu. Obě sekce, prezentační i programová, jsou neoddělitelné a vzájemně se podporují - o čem se v rámci programu bude mluvit, to je možné si rovnou vyzkoušet, osahat, ochutnat nebo si přivonět. Každý rok se snažíme nabídnout návštěvníkům něco nového, dát prostor inovativním pohledům na tradiční přístupy a diskutovat aktuální témata a otázky, aby si návštěvníci mohli odnést praktické tipy, nápady, inspiraci i konkrétní výrobky.

 

Na co se můžete těšit? 

 

Během 3 dnů VÁM nabídneme více než 60 přednášek a workshopů na témata, která Vás nejvíce zajímají, jako např. sebepoznání a osobní rozvoj, detoxikace a ozdravné procesy organismu, zvládání různých fobií a strachů, chiromantie, astrologie, angeochirologie, numerologie, orgonity, homeopatie, přírodní léčivé rituály, šamanské léčení, celostní poradenství a mnoho jiného.

 

Představíme VÁM více než 100 vystavovatelů z České republiky i zahraničí, s produkty a službami zaměřenými na ZDRAVÍ   ALTERNATIVU   ESOTERIKU a  BIO. Můžete se přesvědčit, že veganská a vegetariánská strava chutná skvěle. Street food zažívá revoluci a také my nabídneme vedle relaxační sekce poctivé jídlo vyrobené z kvalitních surovin.
 

Nové firmy, VIP osobnosti, partnery akce a také novinky v programu budeme zveřejňovat zde a na FB Černé louky

 

Na setkání s Vámi se těší

 

 

Zuzana Boháčová
manažerka výstavy

 

 

Kontakt

Zuzana Boháčová, 602 593 447, zuzana.bohacova@cerna-louka.cz

 

 

 

Vstupné

 100 Kčdospělí
 60 Kčděti, studenti, důchodci, držitelé TP, ZTP a ZTP/P průkazů
   
  platí VIP karta 2019
 

 

 

 

 

 

 

 

HLAVNÍ PARTNER
 

 

 

 

               

 

 

FOTOGALERIE