Zdraví a Duše 2016

 

23.9.2016 - 25.9.2016

 

připravujeme pro Vás další ročník ZDRAVÍ a DUŠE, který se uskuteční 23. – 25. 9. 2016 na Výstavišti Černá louka v Ostravě. Můžete se těšit na koncepci festivalu dle Feng – Shui, kde nebudou chybět odpočinkové a relaxační zóny, komerční sekce, přednáškové sály, podium s programem, čajovna, vegetariánská jídelna a samozřejmě příjemná atmosféra pro každého z Vás.

 

 

Co nového na Zdraví a Duši 2016

Novinkou letošního ročníku je otevření další výstavní haly pro vystavovatele a připojení čtvrtého přednáškového sálu.  

Každoročně se účastní více než 100 vystavovatelů, kteří pod jednou střechou nabídnou vše z oblasti zdravého životního stylu (od výběru sortimentu po ochutnávky) a esoteriky. Nebude chybět veganství, raw strava, bio produkty z farem a speciální výživové poradenství.  Nedílnou součástí zůstává alternativní medicína a Feng-shui, které udává správné proudění energií ve výstavních halách.

 

Během tří dnů Vám nabídneme více než 60 přednášek na témata, která Vás nejvíce zajímají jako např. sebepoznání a osobní rozvoj, detoxikace a ozdravné procesy organismu, zvládání různých fóbií a strachu, chiromantie, angeochirologie, horoskopy v našem životě, orgonity, homeopatie, přírodní léčení nemocí, šamanské léčivé rituály aj. Novinkou bude přednáška Výklad z osudu Knihoven palmových listů nebo Muzikoterapie - léčivá síla alikvotně intuitivního zpěvu s ukázkou meditace. V pátek a sobotu máme připravenou přednášku a besedu se známým záhadologem Arnoštem Vašíčkem. Program na podiu bude věnován především cvičení (jóga, Falun Gong, Tai – Chi ), muzikoterapii, ukázkám meditace – návštěvníci se mohou zapojit a užít si tak Zdraví a Duši se vším všudy.

 

Proč přijít právě k nám? 

Na jednom místě můžete načerpat informace o novinkách ve zdravém životním stylu, ochutnat speciality ve veganství, vegetariánství a raw stravě, načerpat informace, jak doplnit, případně změnit svůj jídelníček, životní styl, negativní myšlení v pozitivní…někdy stačí se jen rozhodnout a Váš život může být harmonický a vyvážený. 

 

Pro děti

Mezinárodní hnutí ALLATRA  připravuje ostrůvek pohody, kde si nejen děti, ale i dospělí mohou vyrobit vlastní origami květu lotosu nebo uplést MANDALU. Budou připraveny také různé hry, kvízy a malování henou. Podívejte se na reportáž s minulých ročníků. 

https://www.youtube.com/watch?v=-lhmm1E_A74&list=UUxytZATPgex5Ic50KJFQItg.

 

Spolupracujeme

Každoročně má Zdraví a Duše partnery a příznivce, bez kterých by nemohla být. Jedním z nich je akciová společnost Ostravské vodárny a kanalizace. Také v letošním roce se zapojujeme do projektu Free water zone  umístěním „vodního baru“. Voda je život… Je součástí nás a proto je důležité ji pravidelně doplňovat. Bar bude všem návštěvníkům k dispozici v hale NA2 po celou dobu festivalu. Přijďte se osvěžit a udělat něco pro své zdraví!

Děkuji také společnosti, OZO Ostrava, s.r.o. která se každým rokem do akce zapojí a podpoří ekologické a úsporné třídění odpadu během akce. Třídění odpadu je pro Ostravu stěžejní a máme radost, že každoročně oslovíme více než 10 000 návštěvníků a motivujeme k třídění odpadu i doma.

 

Něco navíc pro Vás

V sobotu 24. 9. 2016 se uskuteční Přechod přes žhavé uhlí a to na Slezskoostravském hradě. Vše začíná až po skončení sobotního programu na Zdraví a Duši a účastí na přechodu si můžete prodloužit Váš „magický den“. Počet zájemců je omezen. Pro více informací přejdete na www.silavedomi.cz  Sledujte naše stránky, kde budeme pravidelně zveřejňovat novinky, program přednášek, program na podiu i nové zajímavé vystavovatele.

 

 

Závěrečná zpráva 2015   Výstavní katalog