Zdraví a Duše 2015

 

25.9. - 27.9.2015

 

Čekají Vás 3 dny nabité pozitivní energií. Můžete se těšit na novou koncepci festivalu, kterou pro nás vytvořil Peter Fridrich – Feng Shui for Life, kde nebudou chybět odpočinkové a relaxační zóny, komerční sekce, květiny, fontány a samozřejmě příjemná atmosféra pro každého z Vás.

 

 

Hlavním partnerem akce je Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky, která se stará o naše zdraví. Je partnerem mnoha projektů jako např. „Pomáhejte s námi“, který je zaměřen na dobrovolné dárce krve. Zapojte se s námi do projektu, nebo získejte více informací o programech pojišťovny přímo na Zdraví a Duši 2015.

 

Společnost Ostravské vodárny a kanalizace, a.s., která je partnerem Zdraví a Duše 2015 pro návštěvníky připravila Vodní bar. Každý návštěvník se může zastavit, dát si vodu zdarma a získat informace o kvalitě kohoutkové vody na Ostravsku a spoustu zajímavých informací o široké činnosti Ostravských vodáren, a.s. Voda je život, proto neváhejte a zapojte se s námi do podpory pití kohoutkové vody!

 

OZO Ostrava je další společností, která s námi zapojí do veletrhu a podpoří ekologické a úsporné třídění odpadu během akce. Třídění odpadu je nejen pro Ostravu stěžejní a máme radost, že každoročně oslovíme více než 12 000 návštěvníků, kteří začnou třídit odpad doma.

 

Můžete se těšit na Dětský koutek, který bude umístěn ve vstupní hale pavilonu A. Mezinárodní hnutí ALLATRA připravuje opět ostrůvek pohody, kde si nejen děti, ale i dospělí mohou vyrobit vlastní ORIGAMI květu lotosu nebo uplést MANDALU, kterou si zdarma odnesou domů. Můžete se těšit také na Pozitivní noviny do každé rodiny „POLAHODA“ a milý přístup organizátorů.

 

Současně bude na výstavě vyhlášena Regionální potravina Moravskoslezského kraje. Návštěvníci si mohou na jejich stánku ochutnat a zakoupit vítězné vzorky.

 

 

sobotu 26. 9. 2015 se uskuteční Přechod přes žhavé uhlí a to na Slezskoostravském hradě. Vše začíná až po skončení sobotního programu na Zdraví a Duši a účastí na přechodu  si můžete prodloužit Váš „magický den“. Počet zájemců je omezen. Pro více informací přejděte na www.zivevedomi.cz.

 

Každoročně připravujeme novinky a také v v roce 2015 tomu nebude jinak! Můžete se těšit na vícedenní vstupné, návštěvu přednášek zdarma a také větší přednáškové sály, které na Vaše přání  postavíme.

 

Sledujte naše stránky, kde budeme zveřejňovat všechny důležité novinky v programu akce a také co pro Vás chystáme zajímavého během Zdraví a Duše 2015. 

 

Výstavní katalog   Seznam vystavovatelů   Závěrečná zpráva