Zdraví a Duše

 

22.9.2017 - 24.9.2017

10:00-18:00 (24.9. jen do 16:00)

 

 

Seznam vystavovatelů zde

 

Harmonogram přednášek naleznete zde.

 

Přednášky - sál č. 1 - zde

Přednášky - sál č. 2 - zde

Přednášky - sál č. 3 - zde

 

 

Zdravá výživa, Esoterika, Alternativní medicína, Feng shui

 

Vážení přátelé a příznivci zdravého životního stylu a esoteriky,

připravujeme pro Vás další ročník ZDRAVÍ a DUŠE, který se uskuteční 22. – 24. 9. 2017 na Výstavišti Černá louka v Ostravě. Můžete se těšit na koncepci festivalu dle Feng – Shui, kde nebudou chybět odpočinkové a relaxační zóny, komerční sekce, přednáškové sály, vegetariánská restaurace a samozřejmě příjemná atmosféra pro každého z Vás.

Co nového na Zdraví a Duši 2017

Letos poprvé se můžete těšit na speciální akci BIO BEAUTY. Jedná se o doplnění Zdraví a Duše a vytvoření speciální nabídky z oblasti bio kosmetiky, která má u nás velký potenciál. 

Novinkou letošního ročníku je zvětšení přednáškových sálů pro posluchače a jejich odhlučnění, ať si můžete přednášky plně vychutnat a mít z nich ten nejlepší zážitek. Vstup na přednášky je ZDARMA, stačí si jen koupit vstupenku.

Každoročně se účastní více než 100 vystavovatelů, kteří pod jednou střechou nabídnou vše z oblasti zdravého životního stylu (od výběru sortimentu po ochutnávky) a esoteriky. Nebude chybět veganství, raw strava, bio produkty z farem a speciální výživové poradenství.  Nedílnou součástí zůstává alternativní medicína a Feng-shui, které udává správné proudění energií ve výstavních halách.

Během tří dnů Vám nabídneme více než 50 přednášek na témata, která Vás nejvíce zajímají jako např. sebepoznání a osobní rozvoj, detoxikace a ozdravné procesy organismu, zvládání různých fóbií a strachu, chiromantie, angeochirologie, horoskopy v našem životě, orgonity, homeopatie, přírodní léčení nemocí, šamanské léčivé rituály aj.

Proč přijít právě k nám?

Na jednom místě můžete načerpat informace o novinkách ve zdravém životním stylu, ochutnat speciality ve veganství, vegetariánství a raw stravě, načerpat informace, jak doplnit, případně změnit svůj jídelníček, životní styl, negativní myšlení v pozitivní…někdy stačí se jen rozhodnout a Váš život může být harmonický a vyvážený.

Spolupracujeme

Děkujeme partnerům, kteří se každým rokem do akce zapojí. OZO Ostrava je společností, která podpoří ekologické a úsporné třídění odpadu. Třídění odpadu je pro Ostravu stěžejní a máme radost, že každoročně oslovíme více než 10 000 návštěvníků, které motivujeme k třídění odpadu také doma.

 

Průběžně oslovujeme další firmy, partnery, proto sledujte náš web, kde se dozvíte, co nového bude na ZDRAVÍ a DUŠI 2017!

 

Chcete se dozvědět kdo bude mezi vystavovateli? Jaké novinky na stáncích si pro vás vystavovatelé připravili? Jaké přednášky můžete navštívit? Přidejte se k nám a vše se dozvíte jako první!

 

 

Kontakt

Zuzana Boháčová, Tel: 596 167 122, 602 593 447, zuzana.bohacova@cerna-louka.cz 

 

 

Vstupné

 100 Kčdospělí
 60 Kčděti, studenti, důchodci, držitelé TP, ZTP a ZTP/P průkazů
 20 Kčhromadný vstup pro školy (minimálně 20 osob) 
  platí VIP karta 2017
 

 

 

Partneři:

 

      

 

Mediální partneři: