Vánoční esoterické trhy 2015

 

4.12. - 5.12.2015

 

Ráda bych Vás pozvala na prodejní akci VÁNOČNÍ ESOTERICKÉ TRHY, které se uskuteční 4. – 6. 12. 2015 na Výstavišti Černá louka. Vánoční trhy se zaměřením na esoteriku, alternativní medicínu a zdravý životní styl jsou tím pravým pro Ostravu! Dáváme prostor Vám, vystavovatelům a prodejcům v oblasti esoteriky, nabídnout návštěvníkům své produkty a služby.

 

Předvánoční čas je jako stvořený pro zastavení, meditaci, zamyšlení nad tím, co by naše nejbližší potěšilo, co hezkého bychom pro ně mohli udělat a jaký dárek jim udělá největší radost.

 

Dětský koutek bude umístěn přímo v hale konání Vánočních esoterických trhů a zajišťuje jej Mezinárodní hnutí ALLATRA. Zde si nejen děti, ale i dospělí mohou vyrobit vlastní ORIGAMI květu lotosu nebo uplést MANDALU, kterou si zdarma odnesou domů. Můžete se těšit na Pozitivní noviny do každé rodiny „POLAHODA“ a milý přístup organizátorů.

Na Vánočních esoterických trzích nebude chybět prodejní výstava obrazů od Sylvy Česlarové s názvem Vesmír tvoří www.vesmirtvori.cz.

Další krásnou expozicí bude Exotic Magic, kde najdete jedinečné a originální šperky z exotických míst naší planety, které zpracovávají a přetváří ruce domorodých lidí www.exotic-mn.cz.

 

Těšit se můžete i na malování perníčků, výrobu vánočních ozdob, obrázků i svíček. V sobotu přijde MIKULÁŠ a na děti budou čekat sladké dárečky. Předvánoční čas můžete velmi vhodně doplnit návštěvou Slezskoostravského hradu.

 

Výstavní katalog   Seznam vystavovatelů