Vánoční esoterické trhy

 

1.12.2017 - 3.12.2017

 

 

Kontakt

Zuzana Boháčová, Tel: 596 167 122, 602 593 447, zuzana.bohacova@cerna-louka.cz

 

 

Vážení přátelé a příznivci,

ráda bych Vás pozvala na prodejní akci VÁNOČNÍ ESOTERICKÉ TRHY, která se uskuteční 1. – 3. 12. 2017 na Výstavišti Černá louka. Vánoční trhy jsou zaměřeny především na esoteriku, alternativní medicínu a zdravý životní styl. Představí se více než 80 vystavovatelů z celé České republiky i Slovenska. Nabídka bude opravdu pestrá! Ručně vyráběné svíčky, vonné a léčivé oleje, přírodní kosmetika pro celou rodinu, knížky pro děti i dospělé, malovaná trička, kyvadla, feng-shui předměty, drahé a léčivé kameny, výklady karet, z ruky, astrologické předpovědi nebo měření aury apod. Vše velmi vhodně doplní přednášky a semináře pro předvánoční čas.

NOVINKOU letošního ročníku bude prodejní Výstava minerálů a drahých kamenů. Můžete se těšit na šperky z nich vyrobené, korálky, zkameněliny a jiné přírodniny. Chceme dát prostor i sběratelům, kteří se podobných burz a výstav v hojném počtu účastní. Příznivci léčivých kamenů a šperků si jistě také přijdou na své!

Zdravé předvánoční posezení si můžete dopřát ve Vegetariánské restauraci EUKALYPTUS, kde pro vás budou připraveny zdravé dortíky, cukroví i obědové a svačinové menu. Atmosféru Vám jistě zpříjemní ratanové posezení i vodní fontána.

2. 12. 2017 začíná na Slezskoostravském hradě VÝSTAVA BETLÉMŮ (cca 5 min chůze od Výstaviště). Můžete tak spojit návštěvu Vánočních esoterických trhů s výstavou Betlémů.

Vstupné je pro Vás zdarma, také návštěva přednášek, proto neváhejte a jistě přijďte strávit příjemné předvánoční chvíle k nám.

Na setkání s Vámi se těší

 

Zuzana Boháčová
manažerka výstavy

 

 

 

Mediální partneři: