Vánoční esoterické trhy

 

1.12.2017 - 3.12.2017

 

Otevírací doba:    pátek + sobota      9.00 - 18.00 hod.
                               neděle                     9.00 - 15.00 hod.
 

 

Vstupné: ZDARMA      

 

 

Kontakt

Zuzana Boháčová, Tel: 596 167 122, 602 593 447, zuzana.bohacova@cerna-louka.cz

 

 

 

 

Přednášky zde

 

Anotace k přednáškám zde

 

Seznam vystavovatelů zde

 

 

Vážení přátelé a příznivci,

 

ráda bych Vás pozvala na prodejní akci VÁNOČNÍ ESOTERICKÉ TRHY, která se uskuteční 1. – 3. 12. 2017 na Výstavišti Černá louka. Vánoční trhy jsou zaměřeny především na esoteriku, alternativní medicínu a zdravý životní styl. Představí se více než 80 vystavovatelů z celé České republiky i Slovenska. Nabídka bude opravdu pestrá! Ručně vyráběné svíčky, vonné a léčivé oleje, přírodní kosmetika pro celou rodinu, knížky pro děti i dospělé, malovaná trička, kyvadla, feng-shui předměty, drahé a léčivé kameny a šperky z nich, výklady karet, chiromantie (čtení z ruky), astrologické předpovědi nebo měření aury apod. Vše velmi vhodně doplní přednášky a semináře pro předvánoční čas.

 

NOVINKOU letošního ročníku jsou DÍLNIČKY PRO DĚTI I DOSPĚLÉ, kde mi můžete z písku vysypat mandalu dle svého výběru a cítění a darovat ji svým blízkým.

 

Můžete se těšit také na báječné posezení a občerstvení, které zajistí vegetariánské a vegan sladké i slané pochoutky!

 

Přijďte si k nám odpočinou od předvánočního shonu nákupních center a načerpat energii a informace na přednáškách, workshopech a seminářích a nakoupit pro své blízké netradiční dárečky. Vše můžete hezky spojit s návštěvou Slezskoostravského hradu, kde 2. 12. 2017 začíná VÝSTAVA BETLÉMŮ (cca 5 min chůze od Výstaviště).

 

Na setkání s Vámi se těší

 

 

Zuzana Boháčová
manažerka výstavy

 

 

 

 

Fotogalerie

 

 

Mediální partneři: