Teplo domova 2015

 

3.9. - 5.9.2015

 

Výstava TEPLO DOMOVA je zaměřena na tři významné obory z oblasti bydlení – topení, komíny a domov. Kombinace těchto témat souvisí se současnou poptávkou.

 

 

Jednotlivé části výstavy

 

DOMOV – seznámí s novinkami z oboru stavebnictví a vnitřního interiéru. Poskytne tak ucelený přehled jak útulně zrekonstruovat bydlení. Inspirativním způsobem představí novinky a trendové výrobky na trhu. Zkušení a nezávislí odborníci nabídnou individuální konzultace a nedílnou součástí budou přednášky pro širokou veřejnost.   

 

KOMÍNY – počátek topné sezóny ještě více zdůrazňuje problematiku bezpečného odvodu spalin. Specializovaná sekce nabídne ucelený přehled uvedeného oboru. Prezentovat se budou firmy s nabídkou komínových systémů, materiálů, doplňků a služeb, přední odborníci nabídnou své zkušenosti v poradenských centrech a opomenuty nebudou ani informace o novelizacích v zákoníku.

 

TOPENÍ – nabídne zajímavý přehled jednoho z nejvíce se rozvíjejících oborů stavebnictví. Představí zajímavosti v obnovitelných zdrojích energie nejen z pohledu nových trendů, ale také legislativy. Předvedeny budou nejrůznější systémy po vytápění budov a služby v oblasti vytápění.

 

Společnost OZO Ostrava s.r.o. bude pro návštěvníky ZDARMA rozdávat tašky na třídění odpadu.

Partnerem výstavy je Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra ČR.

 

Výstavní katalog   Seznam vystavovatelů   Závěrečná zpráva