Svatba 2020

1. - 2. února 2020

 

Těšíte se na 12. ročník svatebního veletrhu SVATBA? 

 

Představíme nové trendy ve svatební módě, snubních prstenech, dortících, vázání svatebních kytic, fotografování a mnoho dalšího. Pomůžeme Vám s výběrem místa pro Váš den „D“ a nabídneme Vám organizaci a zajištění svatby na klíč. Můžete se inspirovat během doprovodného programu, který bude probíhat non-stop na hlavním pódiu svatebního veletrhu SVATBA. Nebudou chybět přehlídky svatební a společenské módy, ukázky vázání svatebních kytic, zdobení dortů i soutěže vystavovatelů o hodnotné ceny.

 

Proč přijít právě k nám?

 

Příjemná atmosféra svatebního veletrhu SVATBA, se stala tradicí. Na ploše 3500 m2 se představí více než 60 vystavovatelů. Pod jednou střechou si můžete zařídit vše a ještě získáte výstavní slevy, které jistě nejsou k zahození. Můžete se zapojit do soutěží o hodnotné ceny jako např. svatební šaty, snubní prstýnky, svatební dort aj., které do soutěží věnují partneři veletrhu a vystavovatelé. Můžete vyzkoušet svatební účesy, ochutnat speciality cateringových firem a cukrářů i vybrat restauraci nebo hotel, kde se vytoužený den uskuteční.

Pro muže je návštěva svatebního veletrhu většinou nudnou záležitostí, ale u nás to neplatí! Máme připraveny přehlídky svatebního luxusního prádla, které jsou každým rokem pomyslnou „třešničkou na dortu“. Součástí veletrhu jsou expozice vozů jak sportovních, luxusních limuzín tak veteránů, které jsou velmi atraktivní právě pro svatební den.

Milovníky výborné kávy a dortíků zveme k luxusnímu posezení, které zajistí firma OLLIES Dorty s.r.o.

 

Něco navíc pro Vás/Co můžete získat?

 

Nedílnou součástí veletrhu jsou výstavní slevy, které pro Vás připravili jednotliví vystavovatelé. Každoročně oblíbená TOMBOLA a letos je opravdu bohatá! Vystavovatele věnovali hodnotné ceny v celkové výši 100.000,- Kč. 

 

Sledujte náš facebook a webové stránky, kde budeme pravidelně představovat jednotlivé vystavovatele a partnery veletrhu.

 

Otevírací doba

sobota 1.2.: 10:00 - 18:00
neděle 2.2.: 10:00 - 16:00


Vstupné

PŘEDPRODEJ BUDE ZAHÁJEN na pobočkách Ostravainfo nebo online.

 

 

Kontakt

Manažerka akce: Zuzana Boháčová, zuzana.bohacova@cerna-louka.cz

Marketing akce: Jana Jalůvková: jana.jaluvkova@cerna-louka.cz