SVATBA 2018

 

 

 

 

 

 

3.3.2018 - 4.3.2018

10:00 - 18:00 (4.3. jen do 16:00)

 

Těšíte se na 10. ročník svatebního veletrhu SVATBA? SVATBA jubilejní 10. ročník… „splníme sny novomanželům“ a těšíme se na to!

 

Představíme nové trendy ve svatební módě, snubních prstenech, dortících, vázání svatebních kytic, fotografování a mnoho dalšího. Pomůžeme Vám s výběrem místa pro Váš den „D“ a nabídneme Vám organizaci a zajištění svatby na klíč. Můžete se inspirovat během doprovodného programu, který bude probíhat non-stop na hlavním podiu svatebního veletrhu SVATBA. Nebudou chybět přehlídky svatební a společenské módy, ukázky vázání svatebních kytic, zdobení dortů i soutěže vystavovatelů o hodnotné ceny.

 

Proč přijít právě k nám?

Příjemná atmosféra svatebního veletrhu SVATBA, se stala tradicí. Na ploše 3500 m2 se představí více než 60 vystavovatelů. Pod jednou střechou si můžete zařídit vše a ještě získáte výstavní slevy, které jistě nejsou k zahození. Můžete se zapojit do soutěží o hodnotné ceny jako např. svatební šaty, snubní prstýnky, svatební dort aj., které do soutěží věnují partneři veletrhu a vystavovatelé. Můžete vyzkoušet svatební účesy, ochutnat speciality cateringových firem a cukrářů i vybrat restauraci nebo hotel, kde se vytoužený den uskuteční.

Pro muže je návštěva svatebního veletrhu většinou nudnou záležitostí, ale u nás to neplatí! Máme připraveny přehlídky svatebního luxusního prádla, které jsou každým rokem pomyslnou „třešničkou na dortu“. Součástí veletrhu jsou expozice vozů jak sportovních, luxusních limuzín tak veteránů, které jsou velmi atraktivní právě pro svatební den.

Milovníky výborné kávy a dortíků zveme k luxusnímu posezení, které zajistí firma OLLIES Dorty s.r.o.

 

Něco navíc pro Vás

Souběžně se svatebním veletrhem SVATBA probíhají výstavy Dovolená a Region, Lázeňství a 8. Ostravský knižní veletrh. Každá z akcí v samostatné výstavní hale, které spojuje jeden vstup a jednotné vstupné. Každý návštěvník obdrží svatební bulletin se seznamy vystavovatelů, orientačním plánkem s umístěním firem na veletrhu a mnoha dalšími informacemi o veletrhu. 

 

Co můžete získat?

 

Nedílnou součástí veletrhu jsou výstavní slevy, které pro Vás připravili jednotliví vystavovatelé. Každoročně oblíbená TOMBOLA a letos je opravdu bohatá! Vystavovatele věnovali hodnotné ceny v celkové výši 70 000,- Kč. 

 

Dárkový poukaz na zapůjčení svatebních šatů v hodnotě 8.000,- Kč – SVATEBNÍ DŮM ANGELIKA

Dárkový poukaz v hodnotě 2.000,- Kč – KVĚTINY HLUČÍN ZSSERVIS,

Luxusní manžetové knoflíčky, Společenská kravata – KOUTNÝ spol. s r.o.,

Dárkové poukazy na zapůjčení svatebních šatů s 50% slevou, 10% sleva na koupi společenských šatů – SVATEBNÍ SALON TINA

Dárkový poukaz na dort v hodnotě 649,- Kč – CUKRÁRNA KOLBABA

Stříbrná sada šperků – ZLATNICTVÍ KAREL STOCH

Dárkový poukaz v hodnotě 2.000,- Kč – CUKRÁŘSKÁ VÝROBNA MARTINA PUDOVÁ

 

Doprovodný program k nahlédnutí zde.  

 

 Seznam vystavovatelů zde.

 

 

Centrem Moravské Ostravy

Rádi bychom účastníky i návštěvníky tří veletrhů seznámili s městem, kde probíhají. Na hodinové procházce centrem Ostravy vás výtvarnice a kronikářka Lenka Kocierzová seznámí se zajímavými místy a historií města. Vycházky proběhnou v rámci veletrhů zdarma. Sraz v sobotu a v neděli v 11.50 a 13.50 před vstupem na veletrhy.

 

 

 

 

 

Vstupné

 80 Kčdospělí
 50 Kčděti, studenti, důchodci, držitelé TP, ZTP a ZTP/P průkazů
 20 Kčhromadný vstup pro školy (minimálně 20 osob) 
  platí VIP karta 2018

 

Kontakt

Zuzana Boháčová, Tel: 596 167 122, 602 593 447, zuzana.bohacova@cerna-louka.cz

 

  Hlavní mediální partner

   

 

 

Mediální partneři:

                                   

          

 

PARTNEŘI:

 

          

 

 

Fotogalerie