Svatba 2017

 

4.3.2017 - 5.3.2017

10:00 - 18:00 (5.3. jen do 16:00)

 

Těšíte se na 9. ročník svatebního veletrhu SVATBA? SVATBA již podeváté… „splníme sny novomanželům“ a těšíme se na to!

 

Představíme nové trendy ve svatební módě, snubních prstenech, dortících, vázání svatebních kytic, fotografování a mnoho dalšího. Pomůžeme Vám s výběrem místa pro Váš den „D“ a nabídneme Vám organizaci a zajištění svatby na klíč. Můžete se inspirovat během doprovodného programu, který bude probíhat non-stop na hlavním podiu svatebního veletrhu SVATBA. Nebudou chybět přehlídky svatební a společenské módy, ukázky vázání svatebních kytic, zdobení dortů i soutěže vystavovatelů o hodnotné ceny.

 

Proč přijít právě k nám?

Příjemná atmosféra svatebního veletrhu SVATBA, se stala tradicí. Na ploše 3500 m2 se představí více než 70 vystavovatelů. Pod jednou střechou si můžete zařídit vše a ještě získáte výstavní slevy, které jistě nejsou k zahození. Můžete se zapojit do soutěží o hodnotné ceny jako např. svatební šaty, snubní prstýnky, svatební dort aj., které do soutěží věnují partneři veletrhu a vystavovatelé. Můžete vyzkoušet svatební účesy, ochutnat speciality cateringových firem a cukrářů i vybrat restauraci nebo hotel, kde se vytoužený den uskuteční.

Pro muže je návštěva svatebního veletrhu většinou nudnou záležitostí, ale u nás to neplatí! Máme připraveny přehlídky svatebního luxusního prádla, které jsou každým rokem pomyslnou „třešničkou na dortu“. Součástí veletrhu jsou expozice vozů jak sportovních, luxusních limuzín tak veteránů, které jsou velmi atraktivní právě pro svatební den.

Milovníky výborné kávy a dortíků zveme do Kavárny Warewa, která na veletrhu opět nebude chybět!

Každý návštěvník obdrží svatební katalog se spoustou zajímavých článků, důležitých kontaktů a slevových akcí partnerů a vystavovatelů.

 

Něco navíc pro Vás

Souběžně se svatebním veletrhem SVATBA probíhají výstavy Dovolená a Region, Lázeňství a 7. Ostravský knižní veletrh. Každá z akcí v samostatné výstavní hale, které spojuje jeden vstup a jednotné vstupné.

 

Závěrečná zpráva z minulého ročníku k nahlédnutí zde

 

Seznam vystavovatelů SVATBA 2017 k nahlédnutí zde

 

Doprovodný program SVATBA 2017 k nahlédnutí zde 

 

 

Vstupné

 80 Kčdospělí
 50 Kčděti, studenti, důchodci, držitelé TP, ZTP a ZTP/P průkazů
 20 Kčhromadný vstup pro školy (minimálně 20 osob) 
  platí VIP karta 2017

 

Kontakt

Zuzana Boháčová, Tel: 596 167 122, 602 593 447, zuzana.bohacova@cerna-louka.cz

 

 

Partneři

    

  

 

 

Hlavní mediální partnerMediální partneři