Svatba 2016

 

5.3.2016 - 6.3.2016

 

Zajímá Vás, jaké svatební šaty jsou INKteré snubní prstýnky jsou pro VÁS ty pravé? Pokud ANO, přijďte na svatební veletrh SVATBA, který již poosmé proběhne na Výstavišti Černá louka v Ostravě v termínu 5. a 6. března 2016.

 

 

Na co se můžete TĚŠIT?

Připravujeme širokou nabídku svatební a společenské módy pro dámy, pány i děti, kolekce snubních prstenů, šperků, svatební dorty, zákusky, koláče, nebude chybět také prezentace hotelů, restaurací a obřadních míst pro novomanžele, kadeřnické salony, prodej značkové kosmetiky, svatební obuvi, doplňků, svatebních agentur, vozů a mnoho jiného.

Pro zpříjemnění chvil na veletrhu jsme pro VÁS připravili přehlídky svatebních a společenských šatůúčesové show, přehlídky luxusního spodního prádlasvatební floristikuaranžování svatební tabule, ukázky zdobení svatebních dortů, barmanskou show, kulinářské show podle nejnovějších trendů, vystoupení známých celebrit a tombolu pro VÁS o hodnotné ceny.

 

Návštěvníci, kteří si zakoupí vstupenku (volná vstupenka nebo VIP karta neplatí), se mohou zapojit do LOSOVÁNÍ O HLAVNÍ VÝHRU veletrhu SVATEBNÍ OBŘAD NA SLEZSKOOSTRAVSKÉM HRADĚ (*Výhrou je pronájem obřadní místnosti do 50 osob pro rok 2016 v ceně 6.000,- Kč. V tomto je zahrnuta hudba dle vlastního výběru*) ZAPŮJČENÍ SVATEBNÍCH ŠATŮ od Svatebního salonu Angelika. Zakoupená vstupenka platí na všechny 3 výstavy, které se konají souběžně. Proto neváhejte a využijte této nabídky! Přijďte se první březnový víkend inspirovat pro Váš velký svatební den, vybrat si dovolenou snů za bezkonkurenčně nízkou cenu nebo navštívit Ostravský knižní veletrh, kde se setkáte se známými osobnostmi a oblíbenými autory. 

 

Naši nejmenší se mohou těšit na skákací hrad a herní zónu, kterou zajišťuje partner svatebního veletrhu jesličky a školka MrňousekZde získáte informace o provozu zařízení pro děti již od jednoho roku v Ostravě a Havířově, animačních programech pro děti nejen na svatbách, také o hlídání dětí nebo o zapůjčení skákacího hradu pro vaši svatbu či oslavu. Kvalifikovaní pracovníci Vám jistě rádi podají informace o celkové nabídce programů pro děti.

 

Seznam vystavovatelů  Výstavní katalog