Svatba 2015

 

6.3. - 8.3.2015

 

Zajímá Vás, jaké svatební šaty jsou INKteré snubní prstýnky jsou pro VÁS ty pravé? Pokud ANO, přijďte na svatební veletrh SVATBA, který již posedmé proběhne na Výstavišti Černá louka v Ostravě v termínu 6. – 8. března 2015. Souběžně se uskuteční výstavy Dovolená a Region,Lázeňství a 5. Ostravský knižní veletrh. Trojlístek výstav můžete navštívit na jednu vstupenku!

 

 

Připravujeme širokou nabídku svatební a společenské módy pro dámy, pány i děti, kolekce snubních prstenů, šperků, svatební dorty, zákusky, koláče, nebude chybět také prezentace hotelů, restaurací a obřadních míst pro novomanžele, kadeřnické salony, prodej značkové kosmetiky, svatební obuvi, doplňků, svatebních agentur, vozů a mnoho jiného.

 

Pro zpříjemnění chvil na veletrhu jsme pro VÁS připravili přehlídky svatebních a společenských šatůúčesové show, přehlídky luxusního spodního prádlasvatební floristikuaranžování svatební tabule, ukázky zdobení svatebních dortů, barmanskou show, kulinářské show podle nejnovějších trendů, vystoupení známých celebrit a tombolu pro VÁS o hodnotné ceny.

 

Přijďte a udělejte si hezký březnový víkend v příjemném prostředí s dobrým jídlem, zákusky, dortíky i   bohatým a užitečným programem. Těšte se na výstavní slevy!!! 

 

Seznam vystavovatelů  Výstavní katalog