Středoškolák, vysokoškolák 2017

 

1.12.2017 - 2.12.2017

 

25. ročník výstavy školství

 

Mám jít na gympl nebo raději na obchodku? Baví mě auta, asi půjdu na automechanika.

Já chci být kadeřnice nebo kosmetička a jednou si otevřu vlastní salón. Táta byl technikem a já budu taky.

Baví mě umělecká řemesla. Chci pomáhat zvířatům, tak půjdu na veterinu. A pak chci jít na výšku!

 

Výběr správně zvolené střední či vysoké školy hraje významnou roli pro budoucí život každého studenta. Jak ale vybrat tu správnou školu? Vzdělání by mělo žákům a studentům dát dobrý základ pro celoživotní uplatnění.

 

Od podzimu do jara nastává pro všechny rodiče a žáky končící na ZŠ důležité období. Podávají se přihlášky a je třeba zvolit si správný obor. Při výběru školy, při rozhodování o budoucím povolání jsou pro žáky a studenty nejdůležitější dostupné, srozumitelné a kvalitní informace.

 

Výběr školy je třeba brát zodpovědně a nezařadit se tak jenom k těm „vystudovaným, vyučeným“ nebo na seznam uchazečů o zaměstnání.

 

Výstava všem tyto cenné informace nabízí prostřednictvím vystavujících škol spolu s dalšími vzdělávacími zařízeními. Návštěvníci zde mají příležitost osobního setkání se zástupci škol nejen z Moravskoslezského kraje a okolí, ale celé České republiky. Ti jsou připraveni zodpovědět nejrůznější dotazy týkající se výukových oborů, dopravy, ubytování, studijních pobytů a dalších možností uplatnění na trhu práce.

 

V rámci doprovodného programu bude na pódiu přehlídka nejrůznějších oborů. Přednášky na téma výměnné pobyty, studium v zahraničí. Putovní výstava MNICHOV – OKUPACE – OSVOBOZENÍ. Klub zaměstnavatelů předá ocenění DOPORUČENO ZAMĚSTNAVATELI  středním školám v Moravskoslezském kraji. Toto ocenění udělují významní zaměstnavatelé středním školám, které nejlépe připravují své absolventy na zaměstnání.

 

 

Seznam vystavovatelů      Středoškolák, vysokoškolák a PRO JOB 2017 

Doprovodný program        Středoškolák, vysokoškolák a PRO JOB 2017

               

Výstava STŘEDOŠKOLÁK, VYSOKOŠKOLÁK probíhá souběžně s výstavou nejen pracovních příležitostí PRO JOB a Vánoční esoterické trhy.

 

 

Vstupné

 

ZDARMA

 

Otevírací doba

 

pátek                     9:00 - 18:00

sobota                   9:00 - 14:00

 

Kontakt

 

Denisa Ježková, denisa.jezkova@cerna-louka.cz, tel.: 596 167 119, 724 184 439

Marcela Pechálová, marcela.pechalova@cerna-louka.cz, tel.: 596 167 118, 606 515 666

 

Partner:

                  

 

Mediální partneři: