Středoškolák, vysokoškolák 2016

 

2.12. - 3.12.2016

 

Jste v devítce a nevíte kam na střední? Do práce nebo na vysokou? Nebo chcete jet studovat jazyky a u toho si přivydělat? Hledáte praxi nebo pracovní stáž? S tím vším Vám poradí na výstavě Středoškolák, vysokoškolák

 

Výstava nabídne studijní a pracovní příležitosti nejen v Moravskoslezském kraji.

 

 

Nabízí se zde jedinečná příležitost zjistit nové trendy v oblasti školství a vzdělání a osobně se setkat se zástupci škol. Ti budou připraveni Vám zodpovědět nejrůznější dotazy týkající se výukových oborů, dopravy, ubytování, financí a dalších možností benefitů.

 

Výstava Středoškolák, vysokoškolák společně s výstavou PRO JOB reaguje mimo jiné na nespokojenost firem s nekvalifikovanými absolventy z odborných SŠ, kterým často chybí praxe pro uplatnění v zaměstnání. Žáci si tak mohou prohlédnout nabídku firem, které mají největší poptávku pro daný obor.  

Cílem výstavy je rovněž poukázat na technické obory a jejich využití v našem kraji.

 

Výstavu zpestří ukázky výsledků prací studentů, show technických oborů, semináře, poradny a jiné zajímavosti jak pro studenty, tak pro pedagogy.

 

V rámci doprovodného programu vystoupí na podiu studenti s praktickými ukázkami sebeobrany, barmanského umění, líčení, úpravy účesů a módní přehlídky. Přednášky nabídnou informace o výměnných pobytech nebo studiu v zahraničí. 

 

Závěrečná zpráva 2015   Výstavní katalog