PRO JOB 2017

 

1.12.2017 - 2.12.2017

 

Jste bez práce nebo Vás ta stávající nebaví? Hledáte praxi nebo pracovní stáž? Zaskočily Vás moderní způsoby pracovních pohovorů? Požadavky zaměstnavatelů při pohovoru nejste schopni splnit? S tím vším Vám poradí na výstavě PRO JOB.

 

Výstava nabídne pracovní a studijní příležitosti po celé České republice.

 

Výstava nabízí ojedinělou příležitost jak pro zaměstnance, tak pro zaměstnavatele. Zájemci o práci mají tak jedinečnou příležitost získat všechny potřebné informace a užitečné rady přímo od zástupců firem. Ti poradí a pomůžou se vším, co Vás může při hledání práce potkat. Seznámí Vás s novými praktikami pracovních pohovorů a pomůžou sestavit životopis dle nejnovějších norem. Zaměstnavatelé tak zároveň přicházejí do prvního kontaktu se svými potenciálními zaměstnanci.

 

Na výstavě se budou prezentovat firmy a společnosti nabízející práci v tuzemsku i v zahraničí, pracovní a personální agentury, vzdělávací a rekvalifikační agentury, úřad práce a jiné nabídky stáží a stipendií. Výstava PRO JOB společně s výstavou školství Středoškolák, vysokoškolák reagují mimo jiné na nespokojenost firem s nekvalifikovanými absolventy z odborných SŠ, kterým často chybí praxe pro uplatnění v zaměstnání. Je zde tedy příležitost prohlédnout si nabídku firem, které mají největší poptávku pro daný obor.

 

Doprovodný program nabídne přednášky, které Vám jistě pomohou ke zkvalitnění Vašich schopností a vědomostí a představí aktuální požadavky na trhu práce.

 

Seznam vystavovatelů      Středoškolák, vysokoškolák a PRO JOB

Doprovodný program        Středoškolák, vysokoškolák a PRO JOB

 

Vstupné

 

ZDARMA

 

Otevírací doba

 

pátek                     9:00 - 18:00

sobota                   9:00 - 14:00

 

Kontakt

 

Denisa Ježková, denisa.jezkova@cerna-louka.cz, tel.: 596 167 119, 724 184 439

Marcela Pechálová, marcela.pechalova@cerna-louka.cz, tel.: 596 167 118, 606 515 666

 

vystavovatelé:

 

mediální partneři: