Kreativ Ostrava 2018

9.11.-11.11.2018

 

Informace pro zájemce o prodej na výstavě - vzhledem k velkému zájmu o výstavu je KREATIV Ostrava 2018 již zcela obsazena. Již nyní se však můžete přihlásit na jarní etapu této prodejní akce - KREATIV Ostrava 2019 - Jaro (29. - 31. března 2019) 

 

Pro milovníky ručního tvoření opět připravujeme oblíbenou výstavu KREATIV Ostrava. Po dobu tří dnů (9. – 11. listopadu 2018) se můžete inspirovat originálními nápady, vyzkoušet nejrůznější výtvarné techniky, podívat se na staré rukodělné dovednosti, nakoupit si kreativní materiál a pomůcky za výstavní ceny.  Pořídíte zde také jedinečné dárky pro vaše blízké k Vánocům nebo k jiné příležitosti. Těšit se můžete také na spoustu workshopů nebo výtvarných dílniček určených dětem, ale také dospělým kreativcům.

I letos pro vás máme připravenou prodejní výstavu QUILT Ostrava, která je již počtvrté součástí výstavy KREATIV Ostrava. Ozdobné prosívané deky – quilty a další výrobky patchwork výrobky vás určitě upoutají svou originalitou a dokonalých zpracováním.

 

 

Doprovodný program:

QUILT Ostrava 2018
4. ročník prodejní výstavy patchwork výrobků
Organizátor: Iva Chovancová

 

Výtvarné techniky nejen pro děti VI.
9. listopadu 2018, od 9.45 do 14.00 hodin, konferenční sál
- seminář je určen učitelům, pracovníkům Středisek volného času a sociálním pracovníkům.

 

Workshopy a dílničky výtvarných technik

 

 

Souběžně probíhá také výstava Život bez bariér, která je určena především seniorům a osobám s handicapem. Dozvíte se zde například jak aktivně trávit důchodový věk, jak si usnadnit a zpříjemnit život v případě, že máte zdravotní omezeni a navíc se pobavíte u bohatého doprovodného programu.

Zakoupená vstupenka platí na obě výstavy.

 

 

Vstupné

 

 

90 Kč

dospělí

 

50 Kč

děti, studenti, důchodci

 

25 Kč

hromadný vstup pro školy a domovy důchodců (minimálně 10 osob), nutné vyplnit formulář, ke stažení zde

 

zdarma

držitelé TP, ZTP a ZTP/P průkazů a jejich doprovod 

platí VIP karta 2018 

 

Kontakt

Janka Vijačková, tel: 603 262 889, janka.vijackova@cerna-louka.czkreativostrava@seznam.cz

 

Mediální partneři: