Kreativ Ostrava 2015

 

16.10. - 18.10.2015

 

Připravujeme pro Vás již čtvrtý ročník výstavy KREATIV Ostrava, která bude opět plná tvůrčích nápadů, originálních výrobků a nezkrotné fantazie. Již teď se můžete těšit na novinky v tvůrčích technikách, které si budete moci vyzkoušet a navíc se příjemně pobavit u bohatého doprovodného programu

 

 

Znovu bude pro Vás připraveno nepřeberné množství výtvarných technik - aranžování, decoupage, vyšívání, drátování, embossing, enkaustika, filcování, háčkování, keramika, korálkování, kresba, malba, malování na hedvábí, malování na sklo nebo porcelán, malování na textil, modelování a odlévání, mozaika, patchwork, pedig a košíkářství, ergamano, pletení, plstění, polymerové hmoty, powertex, quilling, recyklování, scrapbooking, šablony, šití, výroba mýdel, výroba svíček a zdobení apod. Tradičně nebudou chybět ani oblíbené výtvarné dílničky nebo workshopy a pro Vaše potěšení nebo své blízké si můžete vytvořit dárečky. Navíc si nemůžete nechat ujít jedinečnou možnost zakoupit si za výstavní ceny materiál potřebný k výrobě originálních výrobků nebo pořídit si originální s láskou vytvořené výrobky jiných kreativců.

 

Plno zajímavých nápadů a inspirací najdete již nyní na FB Kreativ Ostrava 

 

Také v letošním roce čeká na návštěvníky specializovaná sekce plná znamenitých chutí, neodolatelných vůní, která potěší nejedno oko a udělá radost hlavně mlsounům – SLADKÉ PEČENÍ.

 

Opětovně bude připravena přehlídka kulinářských výrobků ať již sladkých nebo slaných. K zakoupení budou kreativné zdobené minidortíčky, cupcaky nebo perníčky, bezlepkové pečivo, výrobky z marcipánu apod. Milovnicí pečení si zde mohou navíc pořídit cukrářské suroviny a dekorace, modelovací potřeby nebo potravinářské pomůcky.  Pro návštěvníky bude připraven doprovodný program plný ukázek, workshopů a inspirací.

 

Novinkou letošního ročníku je spojení s mezinárodní výstavou Quilt Ostrava 2015. Na více jak 400m2 se představí přes 80 exponátů a organizátorem je Patchwork centrum – Danuše Březinová a 1. Moravský patchworkový spolek. 

 

Výstavní noviny