Deadtown - Divadlo bratří Formanů, Praha - Forman Brothers´ Wild West Show

29. 9. - 4. 10. 2019

 

Mezinárodní loutkářský festival SPECTACULO INTERESSE uvede na podzim v Ostravě nejnovější putovní inscenaci Divadla bratří Formanů.

 

Začíná dvacáté století a v magické Praze žije své sny kouzelník a iluzionista, majitel laciného kabaretu. Je posedlý technickými zázraky své doby: filmem, fotografií i chraplavým zvukem fonografu. Nejraději se však ve svých představách prohání po arizonských pláních, popíjí v saloonu s ošlehanými pistolníky a v náručí svírá nespoutané krásky. Alespoň takový obraz o Divokém západě v něm, naivním Evropanovi, zanechaly němé kovbojky a zažloutlé fotografie vyprávějící o daleké zemi. A protože jeho život je neustálým balancováním mezi iluzí a skutečností, není pro něho těžké vydat se na cestu do vysněného světa...

 

Díky řadě technologických triků se představení pohybuje na pomezí divadla a filmu. Čerpá z poetiky němých filmů, grotesky, starých černobílých fotografií i komiksu. Divadlo bratří Formanů staví na místě konání, jak už bývá jejich zvykem, speciální divadelní stan - tentokrát v podobě velké dřevěné boudy.

 

Termíny představení: 29.září, 30.září, 2.října, 3.října a 4.října 2019 vždy od 19.00

 

Prodej vstupenek:

Cena: 490 Kč

  • na pokladně DLO,
  • na pobočkách Ostravainfo  a na dalších prodejních místech divadla (více na webu),
  • online na webu divadla

Více informací na webu Divadla loutek Ostrava nebo na telefonu +420 596 100 501 či emailu predprodej@dlo-ostrava.cz.

 

Kontakt: Divadlo loutek Ostrava, www.dlo-ostrava.cz

 

Černá louka s.r.o. není organizátorem této akce.