Čokofest 2018

 

 

2.11. - 4.11. 2018

 

Ostrava Čokoládový Festival a sladkých drobností

 

Od 2. do 4. listopadu, Černá Louka v Ostravě bude čokoládová! Své stánky tu rozloží prodejci nejrůznějších čokoládových specialit a dobrot, jichž bude ještě víc než v minulém roce. A nebudou tu zdaleka jenom oni. Čokoládový Festival přinese třeba kulinářskou přehlídku, na níž skvělí kuchaři předvedou své čokoládové recepty. V nich uvidíte, s čím vším je možné čokoládu kombinovat. Už jste třeba ochutnali lososa v bílé čokoládě a lékořicí? Nebo polévku z červené řepy s malinami a bílou čokoládou?.

 

A na co se návštěvníci mohou těšit? „Letos bude více stánků, ochutnávek a také se uskuteční řada zajímavých soutěží, například tzv. Hra o poklad! Každý, kdo se do hry bude chtít zapojit si může u vstupu za 30,- Kč zakoupit zlatou čokoládovou lodičku. Osm lodiček obsahuje klíč k pokladu, ale pouze jeden z těchto klíčů otevře truhlu s dárky od našich sponzorů a odměnou 8.000,- Kč!

 

ČokoFest bude také věnován učení. Budeme učit návštěvníky, jak vařit čokoládu.

 

Ve festivalovém programu samozřejmě nebudou chybět aktivity pro děti. Těch bude v letošním ročníku víc, než jich bylo loni, takže si tu na své přijde skutečně celá rodina.

 

Vstup 60, Kč. Sleva pro studenty, důchodce (40,- Kč). Pro děti do 6 let bude zadarmo.

 

 PROGRAM  zde 

 

Více najdete  zde

 

KONTAKT: Chris Dellatre  776 290 550

 

Černá louka s.r.o. není pořadatelem této akce.